Hledáme nové kolegy!

Naše organizace rozšiřuje svůj tým a hledá dva nové kolegy nebo kolegyně na zajímavé pracovní pozice. Pokud Vás zajímá práce pro náš spolek, přečtěte si naše inzeráty. Třeba hledáme právě Vás!

Česká společnost AIDS pomoc, z.s. hledá vhodné uchazeče pro obsazení následujících pozic:

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Sociální/ho pracovníka/ce bude odpovědný za poskytování individuální podpory a pomoci uživatelům sociální služby, jednání se zájemcem o sociální službu a ubytování, zajištění základních činností, vzdělávání, správu vnitřních pravidel poskytované služby, rozdělování kapacity azylového domu a ubytovny (vedení ubytovací knihy). Dále se bude aktivně podílet na zajištění preventivních akcí a projektů České společnosti AIDS pomoc, z. s. S ohledem na charakter organizace musí být uchazeč připraven a ochoten pomoci se zajištěním dalších činnosti organizace (např. práce na recepci, preventivní činnosti v terénu apod.).

Více informací a možnost přihlášení do výběrového řízení najdete zde.

RECEPČNÍ - vyhrazené místo pro uchazeče z Úřadu práce

Recepční zajišťuje provoz recepce v různých směnách, od 7 do 15:30, od 12:30 hodin do 21 hodin a od 21 hodin do 8:00 hodin, o víkendech i ve svátcích. Práce na naší recepci zahrnuje výdej a příjem klíčů od pokojů klientů, komunikace s nimi, vedení aktuálního stavu klientů v domě v elektronickém systému, kontrola (obchůzky) domu. Dále je součástí práce recepčního vyřizování telefonních hovorů, a to včetně hovorů na bezplatnou informační linku týkající se problematiky HIV/AIDS (zaškolení zajistíme), vyřizování dotazů v elektronické poradně, odbavování pošty, kopírování, balení balíků zasílaných do škol, preventivních balíčků, a další drobné kancelářské práce. Vyřizování objednávek na pronájem konferenčního sálu ad. Dle schopností, dovedností a zájmu se může zaměstnanec podílet i na dalších aktivitách organizace.

V případě zájmu najdete více informací a formulář pro přihlášení do výběrového řízení zde.

Prosíme uchazeče, aby na inzeráty odpovídali výhradně přes portál jobs.cz nebo prace.cz. Děkujeme za pochopení.

CSAP nove logo
Obrázek č. 124

Podpořte nás!

 
Obrázek č. 122

Potřebujete právní pomoc?

Pokud jste se setkal/a s diskriminací nebo se pouze potřebujete poradit, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese: pravnik@aids-pomoc.cz. Náš právník (příp. sociální pracovnice) Vám poskytnou potřebné informace nebo pomoc pro řešení Vaší situace. Všichni naši pracovníci jsou povinni dodržovat mlčenlivost, a proto se nemusíte bát o odhalení Vaší HIV pozitivity. Pro kontakt můžete využít i naše bezplatné telefonní linky.

Obrázek č. 53

podporuje sociální službu azylový Dům světla pro HIV+ lidi bez domova

Obrázek č. 55

přispívá na provoz azylového Domu světla, testování a preventivní činnost

Obrázek č. 51

v rámci Národního programu řešení problematiky HIV/AIDS částečně financuje naše preventivní aktivity a testování

Podpořeno Hlavním městem Praha a Ministerstvem zdravotnictví ČR prostřednictvím dotací projektů zaměřených na prevenci HIV/AIDS.