Hledáme nové kolegy!

Naše organizace rozšiřuje svůj tým a hledá dva nové kolegy nebo kolegyně na zajímavé pracovní pozice. Pokud Vás zajímá práce pro náš spolek, přečtěte si naše inzeráty. Třeba hledáme právě Vás!

Česká společnost AIDS pomoc, z.s. hledá vhodné uchazeče pro obsazení následujících pozic:

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Sociální/ho pracovníka/ce bude odpovědný za poskytování individuální podpory a pomoci uživatelům sociální služby, jednání se zájemcem o sociální službu a ubytování, zajištění základních činností, vzdělávání, správu vnitřních pravidel poskytované služby, rozdělování kapacity azylového domu a ubytovny (vedení ubytovací knihy). Dále se bude aktivně podílet na zajištění preventivních akcí a projektů České společnosti AIDS pomoc, z. s. S ohledem na charakter organizace musí být uchazeč připraven a ochoten pomoci se zajištěním dalších činnosti organizace (např. práce na recepci, preventivní činnosti v terénu apod.).

Více informací a možnost přihlášení do výběrového řízení najdete zde.

RECEPČNÍ - vyhrazené místo pro uchazeče z Úřadu práce

Recepční zajišťuje provoz recepce v různých směnách, od 7 do 15:30, od 12:30 hodin do 21 hodin a od 21 hodin do 8:00 hodin, o víkendech i ve svátcích. Práce na naší recepci zahrnuje výdej a příjem klíčů od pokojů klientů, komunikace s nimi, vedení aktuálního stavu klientů v domě v elektronickém systému, kontrola (obchůzky) domu. Dále je součástí práce recepčního vyřizování telefonních hovorů, a to včetně hovorů na bezplatnou informační linku týkající se problematiky HIV/AIDS (zaškolení zajistíme), vyřizování dotazů v elektronické poradně, odbavování pošty, kopírování, balení balíků zasílaných do škol, preventivních balíčků, a další drobné kancelářské práce. Vyřizování objednávek na pronájem konferenčního sálu ad. Dle schopností, dovedností a zájmu se může zaměstnanec podílet i na dalších aktivitách organizace.

V případě zájmu najdete více informací a formulář pro přihlášení do výběrového řízení zde.

Prosíme uchazeče, aby na inzeráty odpovídali výhradně přes portál jobs.cz nebo prace.cz. Děkujeme za pochopení.

CSAP nove logo
Obrázek č. 113

KOMUNITNÍ SETKÁNÍ

Nejbližší termíny v roce 2018:

SETKÁNÍ KOMUNITY HIV+

Pá 19. ledna 2018 od 19:00

PODROBNOSTI

SETKÁNÍ PRO NOVĚ HIV+

Čt 25. ledna 2018 od 18:00

PODROBNOSTI

Využijte konzultanta

Jste-li HIV pozitivní a nedaří se vám sehnat zaměstnání (a to nejen z důvodu diskriminace) kontaktujte konzultanta pro zařazení na trh práce. Konzultant se vám pokusí práci zprostředkovat přes spolupracující agentury nebo vám na osobní schůzce (e-mailem, telefonem) poradí, kam se obrátit.

Obrázek č. 6

Nabízíme pomoc právníka

Obrázek č. 2

Pokud jste se setkal/a s diskriminací nebo se pouze potřebujete poradit, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese: pravnik@aids-pomoc.cz. Náš právník (příp. sociální pracovnice) Vám poskytnou potřebné informace nebo pomoc pro řešení Vaší situace. Všichni naši pracovníci jsou povinni dodržovat mlčenlivost, a proto se nemusíte bát o odhalení Vaší HIV pozitivity. Pro kontakt můžete využít i naše bezplatné telefonní linky.

Podpořte nás darem

Obrázek č. 4

ZDRAVÍ S HIV - Chce to změnu?

Autory brožury Zdraví s HIV by zajímalo, jak jste na tom se životním stylem Vy sami, a velice uvítají několik základních informací prostřednictvím anonymního elektronického dotazníku, který naleznete na zde. Předem děkují všem za poctivé vyplnění a šíření dál. Na závěr zbývá popřát dostatek nápaditosti při Vaší cestě za zdravým životním stylem. Nenechte se odradit dřívějšími neúspěšnými pokusy o změnu – zkuste je spíš vnímat jako zkušenost, ze které se můžete poučit. A nezapomeňte, že klíč ke změně a lepšímu zdraví držíte ve svých rukách především Vy.

MUDr. Veronika Šikolová

Ministerstvo práce a sociálních věcí

Obrázek č. 53

Ministerstvo práce a sociálních věcí podporuje naši sociální službu azylové domy.

Magistrát hlavního města Prahy

Obrázek č. 55

Magistrát hlavního města Prahy přispívá na fungování azylového domu a na preventivní činnost.

GlaxoSmithKline

Obrázek č. 56

GlaxoSmithKline pomáhá naší organizaci realizovat preventivní aktivity po celé České republice.

Alza.cz

alza.cz

Děkujme společnosti Alza.cz za hmotné dary z oblasti výpočetní techniky a elektroniky.

Ministerstvo zdravotnictví ČR

Obrázek č. 51

Ministerstvo zdravotnictví ČR v rámci Národní program řešení problematiky HIV/AIDS podporuje pravidelně naše preventivní aktivity.

Podpořeno Hlavním městem Praha a Ministerstvem zdravotnictví ČR prostřednictvím dotací projektů zaměřených na prevenci HIV/AIDS.