V Praze diskutují přední světoví vědci na HIV s pacienty a zdravotníky z celé Evropy a severní Ameriky

Bez většího zájmu českých zdravotníků se ve dnech 20.-21.6. koná v Praze evropská konference o HIV pro zdravotní sestry a pacienty pod názvem HIV and your BODY 2018. V pražském hotelu Clarion se sešlo přes 280 delegátů z celé Evropy. Přijeli přední odborníci a vědci a s pacienty a zdravotníky z celé Evropy a severní Ameriky diskutují o moderní léčbě HIV, kvalitě života HIV+ komunity, programu 90-90-90 a také fenoménu U=U / tedy česky N=N, což znamená nedetekovatelná virová nálož (u pacienta) = neinfekční.

#image_description_282#

Obrázek č. 138

KOMUNITNÍ SETKÁNÍ

Nejbližší termíny v roce 2019:

Setkání k zapojení komunity do života spolku

23.7. od 17:30 hodin

PODROBNOSTI

Obrázek č. 140

PODPOŘTE NÁS

 

Potřebujete právní pomoc?

Pokud jste se setkal/a s diskriminací nebo se pouze potřebujete poradit, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese: pravnik@aids-pomoc.cz. Náš právník (příp. sociální pracovnice) Vám poskytnou potřebné informace nebo pomoc pro řešení Vaší situace. Všichni naši pracovníci jsou povinni dodržovat mlčenlivost, a proto se nemusíte bát o odhalení Vaší HIV pozitivity. Pro kontakt můžete využít i naše bezplatné telefonní linky.

Obrázek č. 53

podporuje sociální službu azylový Dům světla pro HIV+ lidi bez domova

Obrázek č. 55

přispívá na provoz azylového Domu světla, testování a preventivní činnost

Obrázek č. 51

v rámci Národního programu řešení problematiky HIV/AIDS částečně financuje naše preventivní aktivity a testování

Podpořeno Hlavním městem Praha a Ministerstvem zdravotnictví ČR prostřednictvím dotací projektů zaměřených na prevenci HIV/AIDS.