Pracovníci v projektu Sdílna+

Alena Špaková (32 let)

Alena ŠpakováSociální pracovnice, žije a pracuje v Praze. V sociální oblasti se pohybuje od roku 2007 se zaměřením na cílové skupiny zejména v oblasti služeb sociální prevence. Od roku 2011 působí jako sociální pracovnice v České společnosti AIDS pomoc, z.s. Věnuje se také lektorování, koordinaci dobrovolníků a krizové intervenci. Volný čas pak nejraději vyplňuje s přáteli, malováním, focením a blogováním. V projektu má důležitou, ženskou roli sociální pracovnice a konzultantky.


Michael Daniel Jettmar (30 let)

Michael JettmarPřišel s nápadem služby pro rodinu a blízké HIV pozitivních na základě vlastní životní zkušenosti - k nápadu ho přivedla vlastní máma. V projektu se s ním budete setkávat jako s administrátorem a mentorem. Žije od narození v Praze. Aktivně se zapojuje do českých i zahraničních projektů bojujích proti stigmatizaci HIV pozitivních. Ve volném čase se věnuje přátelům a samostudiu v problematice drogové závislosti. Inspirace pro nápady a projekty čerpá u zahraničních organizací. Michael pracuje jako terénní pracovník a koordinátor dobrovolníků v Domě světla, je také aktivním členem řádu Sester věčné radosti". Ve Sdílně má roli HIV pozitivního mentora - sdílí zkušenosti s klienty a klientkami.


René Benda (44 let)

René Bendapracuje jako psycholog a kouč. Ve své poradenské praxi těží zejména ze vzdělávání (jednooborová psychologie na FF UK, Praha), probíhajících akreditovaných výcviků (psychoterapeutický výcvik s psychodynamickým základem a výcvik v koučování) a pravidelných odborných supervizí. Příležitostně přednáší na workshopech na FF UK a ČVUT. Ve volném čase se věnuje cestování, dobrovolnické práci s uprchlíky a kreativnímu psaní ( je autorem románu Moje studená válka). Žije v Praze.


PhDr. David Janík (36 let)

David Janíkv rámci projektu Sílna+ působí jako terapeut a konzultant. Vystudoval jednooborovou psychologii, absolvoval komplexní psychoterapeutický výcvik a několik výcviků v koučování. Od studií pracuje jako psycholog, kouč, konzultant, lektor a projektový manažer v poradenských firmách a mezinárodních společnostech. Provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi, svou práci pravidelně reflektuje a zkvalitňuje prostřednictvím odborné supervize. S HIV+ klienty Domu světla psychoterapeuticky pracuje od roku 2007, byl členem předsednictva České společnosti AIDS pomoc, je spoluautorem několik publikací a výzkumů o HIV/AIDS a homosexualitě. Ve volném čase rád cestuje, setkává se s přáteli, objevuje nové chutě a zpívá.


Koordinátorem projektu je od roku 2017 Lukáš M. Rybníček, kontakt: lukas.rybnicek@aids-pomoc.cz


CSAP nove logo

FUN&RUN 2018

Obrázek č. 114
Obrázek č. 115

KOMUNITNÍ SETKÁNÍ

Nejbližší termíny v roce 2018:

SETKÁNÍ KOMUNITY HIV+

Pá 15. března 2018 od 19:00

PODROBNOSTI

SETKÁNÍ PRO NOVĚ HIV+

Čt 22. března 2018 od 18:00

PODROBNOSTI

Využijte konzultanta

Jste-li HIV pozitivní a nedaří se vám sehnat zaměstnání (a to nejen z důvodu diskriminace) kontaktujte konzultanta pro zařazení na trh práce. Konzultant se vám pokusí práci zprostředkovat přes spolupracující agentury nebo vám na osobní schůzce (e-mailem, telefonem) poradí, kam se obrátit.

Obrázek č. 6

Nabízíme pomoc právníka

Obrázek č. 2

Pokud jste se setkal/a s diskriminací nebo se pouze potřebujete poradit, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese: pravnik@aids-pomoc.cz. Náš právník (příp. sociální pracovnice) Vám poskytnou potřebné informace nebo pomoc pro řešení Vaší situace. Všichni naši pracovníci jsou povinni dodržovat mlčenlivost, a proto se nemusíte bát o odhalení Vaší HIV pozitivity. Pro kontakt můžete využít i naše bezplatné telefonní linky.

Obrázek č. 4

ZDRAVÍ S HIV - Chce to změnu?

Autory brožury Zdraví s HIV by zajímalo, jak jste na tom se životním stylem Vy sami, a velice uvítají několik základních informací prostřednictvím anonymního elektronického dotazníku, který naleznete na zde. Předem děkují všem za poctivé vyplnění a šíření dál. Na závěr zbývá popřát dostatek nápaditosti při Vaší cestě za zdravým životním stylem. Nenechte se odradit dřívějšími neúspěšnými pokusy o změnu – zkuste je spíš vnímat jako zkušenost, ze které se můžete poučit. A nezapomeňte, že klíč ke změně a lepšímu zdraví držíte ve svých rukách především Vy.

MUDr. Veronika Šikolová

Ministerstvo práce a sociálních věcí

Obrázek č. 53

Ministerstvo práce a sociálních věcí podporuje naši sociální službu azylové domy.

Magistrát hlavního města Prahy

Obrázek č. 55

Magistrát hlavního města Prahy přispívá na fungování azylového domu a na preventivní činnost.

GlaxoSmithKline

Obrázek č. 56

GlaxoSmithKline pomáhá naší organizaci realizovat preventivní aktivity po celé České republice.

Gilead

Gilead

Společnost Gilead Sciences, s.r.o – podporuje naši společnost v oblasti mobilního testování a preventivních aktivit.

Alza.cz

alza.cz

Děkujme společnosti Alza.cz za hmotné dary z oblasti výpočetní techniky a elektroniky.

Ministerstvo zdravotnictví ČR

Obrázek č. 51

Ministerstvo zdravotnictví ČR v rámci Národní program řešení problematiky HIV/AIDS podporuje pravidelně naše preventivní aktivity.

Podpořeno Hlavním městem Praha a Ministerstvem zdravotnictví ČR prostřednictvím dotací projektů zaměřených na prevenci HIV/AIDS.