Divadlo hledá herce s pozitivním nábojem

Sluj pro současné živé umění Venuše ve Švehlovce hledá HIV+ herce do svého nového divadelního projektu s pracovním názvem Fragmenty. Představení bude prezentováno v rámci festivalu Případ pro sociálku na podzim 2016. Inscenace bude řešena tak, že před diváky bude zachována anonymita účinkujících.

Koho hledáme:

  • HIV+ muže i ženy
  • profesionální i amatérské herce, ale i lidi bez dosavadní divadelní zkušenosti
  • talentované, otevřené novým věcem, spolehlivé
  • jedince, kteří jsou schopní dát projektu svou energii, čas, schopnosti i nadšení

Jak bude příprava probíhat:

  • realizaci projektu povede profesionální tým
  • zkoušky budou probíhat v centru Prahy jednou týdně ve večerních hodinách + 2x víkendové soustředění
  • pracovat se bude s pevným textem, ale také s příběhy a postřehy samotných účastníků
  • celá akce bude mít důvěrný charakter

Pokud máte zájem o spolupráci, nebo zatím váháte a přemýšlíte, pošlete nám prosím svůj mail na adresu venuse.ve.svehlovce@gmail.com. Do předmětu uveďte FRAGMENTY – SPOLUPRÁCE a napište pár řádek o sobě (pohlaví, věk, dosavadní zkušenosti, pokud jsou + jakékoli dotazy). Následně bude naplánována první společná schůzka a rozpis zkoušek.

Během celého procesu budeme zachovávat maximální důvěrnost, a to i v této přípravné fázi.

Obrázek č. 138

Pomoc s léky pro pacienty

Pokud jste se ocitli v zahraničí v karanténě a/nebo se nemůžete dostat zpět do Česka a docházejí vám vaše antiretrovirové léky, kontaktuje prosím přes tento portál asociaci LIFE4ME.PLUS, která prostřednictvím národních pacientských organizací koordinuje po celém světe krizové dodávky HIV léčiv https://life4me.plus/en/.


If you find yourself in quarantine in the Czech Republic, cannot leave the country and are running out of antiretroviral therapy, or if you have problems receiving delivery of medication due to COVID-19, please contact ROBERT, robert.hejzak@aids-pomoc.cz, 00420 724 032 678. We will help you to find a solution.


Если Вы оказались в Чешской Республике в условиях карантина, и у Вас заканчивается запас антиретровирусной терапии, или если Вы столкнулись с проблемами в выдаче лекарств из-за COVID-19, пожалуйста, свяжитесь с ROBERT, robert.hejzak@aids-pomoc.cz, 00420 724 032 678. Мы поможем вам найти решение.

Obrázek č. 155
obrazek PrEPPoint

PODPOŘTE NÁS

 

Potřebujete právní pomoc?

Pokud jste se setkal/a s diskriminací nebo se pouze potřebujete poradit, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese: pravnik@aids-pomoc.cz. Náš právník (příp. sociální pracovnice) Vám poskytnou potřebné informace nebo pomoc pro řešení Vaší situace. Všichni naši pracovníci jsou povinni dodržovat mlčenlivost, a proto se nemusíte bát o odhalení Vaší HIV pozitivity. Pro kontakt můžete využít i naše bezplatné telefonní linky.

Obrázek č. 145
Obrázek č. 53

podporuje sociální službu azylový Dům světla pro HIV+ lidi bez domova

Obrázek č. 55

přispívá na provoz azylového Domu světla, testování a preventivní činnost

Obrázek č. 51

v rámci Národního programu řešení problematiky HIV/AIDS částečně financuje naše preventivní aktivity a testování

Podpořeno Hlavním městem Praha a Ministerstvem zdravotnictví ČR prostřednictvím dotací projektů zaměřených na prevenci HIV/AIDS.