Hledáme nové kolegy na pozici "recepční"

Už na to sami nestačíme, a proto jsme se rozhodli rozšířit svůj tým o jednoho až dva kolegy na pozici recepční. Chtěli byste, aby Váše práce nebyla jen zaměstnáním, ale posláním? Zajímáte se o práci v neziskovém sektoru? Potom možná hledáme právě Vás. Jsme organizace s více než 25letou tradicí a hledáme několik nových kolegů na pozici "recepční". Pracujeme v nepřetržitém provozu, tedy i v noci, o víkendech a ve státních svátcích.

Recepční

Náplň práce

Recepční zajišťuje provoz recepce v obvykle v době mimo běžnou pracovní dobu, tedy od 16:30 hodin do 8:00 hodin, o víkendech a ve svátcích. Práce na naší recepci zahrnuje výdej a příjem klíčů od klientů, komunikace s nimi, vedení aktuálního stavu klientů v domě, kontrola (obchůzky) domu. Dále je součástí práce recepčního vyřizování telefonních hovorů, a to včetně hovorů na bezplatnou informační linku týkající se problematiky HIV/AIDS (zaškolení zajistíme), vyřizování dotazů v elektronické poradně, odbavování papírové pošty, kopírování a další drobné kancelářské práce.

Nabízíme

- práci v moderní, ale zaběhnuté neziskové organizace
- práci v mladém kolektivu
- práci vhodnou například i pro osoby s lehčích hendikepem
- práci vhodnou pro absolventy škol zaměřených na sociální práci apod.

Požadujeme

- dokončené středoškolské vzdělání bez maturity
- časovou flexibilitu
- řidičský průkaz výhodou
- znalost práce na PC nutností


Informace o pozici

Společnost
Česká společnost AIDS pomoc, z.s.
Adresa
Malého 282/3, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Zobrazit více
Typ pracovního poměru
Délka pracovního poměru
Typ smluvního vztahu
Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.


Česká společnost AIDS pomoc, z.s., Július Szabó
Malého 282/3, 18600 Praha – Karlín, Česká republika

Odpovědět

Obrázek č. 138

Pomoc s léky pro pacienty

Pokud jste se ocitli v zahraničí v karanténě a/nebo se nemůžete dostat zpět do Česka a docházejí vám vaše antiretrovirové léky, kontaktuje prosím přes tento portál asociaci LIFE4ME.PLUS, která prostřednictvím národních pacientských organizací koordinuje po celém světe krizové dodávky HIV léčiv https://life4me.plus/en/.


If you find yourself in quarantine in the Czech Republic, cannot leave the country and are running out of antiretroviral therapy, or if you have problems receiving delivery of medication due to COVID-19, please contact ROBERT, robert.hejzak@aids-pomoc.cz, 00420 724 032 678. We will help you to find a solution.


Если Вы оказались в Чешской Республике в условиях карантина, и у Вас заканчивается запас антиретровирусной терапии, или если Вы столкнулись с проблемами в выдаче лекарств из-за COVID-19, пожалуйста, свяжитесь с ROBERT, robert.hejzak@aids-pomoc.cz, 00420 724 032 678. Мы поможем вам найти решение.

Obrázek č. 155
obrazek PrEPPoint

PODPOŘTE NÁS

 

Potřebujete právní pomoc?

Pokud jste se setkal/a s diskriminací nebo se pouze potřebujete poradit, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese: pravnik@aids-pomoc.cz. Náš právník (příp. sociální pracovnice) Vám poskytnou potřebné informace nebo pomoc pro řešení Vaší situace. Všichni naši pracovníci jsou povinni dodržovat mlčenlivost, a proto se nemusíte bát o odhalení Vaší HIV pozitivity. Pro kontakt můžete využít i naše bezplatné telefonní linky.

Obrázek č. 145
Obrázek č. 53

podporuje sociální službu azylový Dům světla pro HIV+ lidi bez domova

Obrázek č. 55

přispívá na provoz azylového Domu světla, testování a preventivní činnost

Obrázek č. 51

v rámci Národního programu řešení problematiky HIV/AIDS částečně financuje naše preventivní aktivity a testování

Podpořeno Hlavním městem Praha a Ministerstvem zdravotnictví ČR prostřednictvím dotací projektů zaměřených na prevenci HIV/AIDS.