Letní číslo dvouměsíčníku POZITIVNĚ

Vychází nové číslo dvouměsíčníku pro HIV+ komunitu POZITIVNĚ!. V aktuálním čísle se dočtete o tom, jaký byl výtěžek charitativního běhu Fun&Run, co chystá ČSAP na letošní Prague Pride a neleznete v něm rádce pro cestování.

Prodloužené víkendy i klasické dovolené v zemích Evropské unie už dnes nevyžadují téměř žádnou přípravu před cestou — stačí si zabalit osobní věci, kreditku, mobil s nabíječkou, nezapomenout léky na celou dobu pobytu (+ nějhakou rezervu) a člověk může vyrazit jako by ani nepřekročil hranice. Při cestách za hranice unie je ale dobré ověřit si pár základních věcí týkajících se nástrah nebo potenciálních problémů pro HIV pozitivní… Více čtěte v nové čísle Pozitivně!, které naleznete v tištěné podobě v čekárnách HIV center, nebo si jej můžete přečíst on-line zde

Obrázek č. 138
Obrázek č. 150

PODPOŘTE NÁS

 

Potřebujete právní pomoc?

Pokud jste se setkal/a s diskriminací nebo se pouze potřebujete poradit, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese: pravnik@aids-pomoc.cz. Náš právník (příp. sociální pracovnice) Vám poskytnou potřebné informace nebo pomoc pro řešení Vaší situace. Všichni naši pracovníci jsou povinni dodržovat mlčenlivost, a proto se nemusíte bát o odhalení Vaší HIV pozitivity. Pro kontakt můžete využít i naše bezplatné telefonní linky.

Obrázek č. 145
Obrázek č. 53

podporuje sociální službu azylový Dům světla pro HIV+ lidi bez domova

Obrázek č. 55

přispívá na provoz azylového Domu světla, testování a preventivní činnost

Obrázek č. 51

v rámci Národního programu řešení problematiky HIV/AIDS částečně financuje naše preventivní aktivity a testování

Podpořeno Hlavním městem Praha a Ministerstvem zdravotnictví ČR prostřednictvím dotací projektů zaměřených na prevenci HIV/AIDS.