Pozvánka na další, druhé setkání k zapojení komunity do života spolku

Zveme Vás na další setkání členů a přátel spolku, členů komunity i dalších osob, které se zajímají o činnost spolku. Druhé setkání bude mít téma:

Jak nastavit komunikaci s HIV+ komunitou, aby HIV+ pozitivní měli čerstvé informace o akcích spolku a záležitostech, které se jich mohou týkat a zároveň, aby spolek mohl rychle získávat zpětnou vazbu na některé naše služby nebo aktivity (např. rychlé průzkumy názorů).

Milí členové spolku, naši příznivci, podporovatelé a kamarádi,

děkujeme všem účastníkům prvního setkání k tématu, jak více zapojit HIV+ komunitu do práce spolku. Jak jsme tušili, dvě hodiny vyhraženého času nestačily - přestože diskuze byla hodně zajímavá, ke konkrétním řešením jsme se nedostali. Rádi bychom ale pokračovali a nabízeme další setkání v červenci. Téma bude tentokrát užší, abychom se dobrali nějakého výsledku:

Jak nastavit komunikaci s HIV+ komunitou, aby HIV+ pozitivní měli čerstvé informace o akcích spolku a záležitostech, které se jich mohou týkat a zároveň, aby spolek mohl rychle získávat zpětnou vazbu na některé naše služby nebo aktivity (např. rychlé průzkumy názorů).

ČSAP dnes ke komunikaci s HIV+ komunitou používá:

  • časopis POZITIVNĚ! (fyzická distribuce do HIV center, poraden ČSAP / elektronická distribuce na mailing list osobám, které se k odběru přihlásily
  • webstránku www.hiv-komunita.cz a fórum pro HIV+ (http://www.hiv-komunita.cz/diskuzni-forum-pro-hiv-pozitivni.html)
  • FB účet (www.facebook.com/aids.pomoc)
  • nástěnky v HIV centrech (tam, kde to provozní podmínky dovolí, máme souhlas kliniky a zároveň dobrovolníka, který by se o nástěnky staral)

Je to málo? Měli bychom komunikovat i jinak? Jak? Tohle jsou otázky k diskuzi, na kterou Vás zveme 23.7.2019 od 17:30 do cca 19:30 hod. do Domu světla.

Stejně jako minule, na setkání jsou vítáni nejen lidé z HIV komunity, ale i jejich přátelé, současní a bývalí členové spolku… kdokoli, koho téma zajímá.

Prosíme Vás opět o potvrzení účasti na setkání zde. Registrace ale rozhodně není povinná, pouze nám tím pomůžete setkání lépe zorganizovat. Dostavit se může samozřejmě kdokoliv, i pokud účast nepotvrdil.

Pokud máte k setkání jakékoli další dotazy, dejte nám vědět. Těšíme se na Vás!

Uvítáme i tipy a kontakty na schopné lidi se zkušeností s PR/marketingovou komunikací, kteří by nám lépe pomohli prodat výsledky naší práce. Jestli o někom víte, dejte vědět.

Za předsednictvo spolku

Robert Hejzák, předseda

Obrázek č. 138

Pomoc s léky pro pacienty

Pokud jste se ocitli v zahraničí v karanténě a/nebo se nemůžete dostat zpět do Česka a docházejí vám vaše antiretrovirové léky, kontaktuje prosím přes tento portál asociaci LIFE4ME.PLUS, která prostřednictvím národních pacientských organizací koordinuje po celém světe krizové dodávky HIV léčiv https://life4me.plus/en/.


If you find yourself in quarantine in the Czech Republic, cannot leave the country and are running out of antiretroviral therapy, or if you have problems receiving delivery of medication due to COVID-19, please contact ROBERT, robert.hejzak@aids-pomoc.cz, 00420 724 032 678. We will help you to find a solution.


Если Вы оказались в Чешской Республике в условиях карантина, и у Вас заканчивается запас антиретровирусной терапии, или если Вы столкнулись с проблемами в выдаче лекарств из-за COVID-19, пожалуйста, свяжитесь с ROBERT, robert.hejzak@aids-pomoc.cz, 00420 724 032 678. Мы поможем вам найти решение.

Obrázek č. 155
obrazek PrEPPoint

PODPOŘTE NÁS

 

Potřebujete právní pomoc?

Pokud jste se setkal/a s diskriminací nebo se pouze potřebujete poradit, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese: pravnik@aids-pomoc.cz. Náš právník (příp. sociální pracovnice) Vám poskytnou potřebné informace nebo pomoc pro řešení Vaší situace. Všichni naši pracovníci jsou povinni dodržovat mlčenlivost, a proto se nemusíte bát o odhalení Vaší HIV pozitivity. Pro kontakt můžete využít i naše bezplatné telefonní linky.

Obrázek č. 145
Obrázek č. 53

podporuje sociální službu azylový Dům světla pro HIV+ lidi bez domova

Obrázek č. 55

přispívá na provoz azylového Domu světla, testování a preventivní činnost

Obrázek č. 51

v rámci Národního programu řešení problematiky HIV/AIDS částečně financuje naše preventivní aktivity a testování

Podpořeno Hlavním městem Praha a Ministerstvem zdravotnictví ČR prostřednictvím dotací projektů zaměřených na prevenci HIV/AIDS.