Pozvánka na další, druhé setkání k zapojení komunity do života spolku

Zveme Vás na další setkání členů a přátel spolku, členů komunity i dalších osob, které se zajímají o činnost spolku. Druhé setkání bude mít téma:

Jak nastavit komunikaci s HIV+ komunitou, aby HIV+ pozitivní měli čerstvé informace o akcích spolku a záležitostech, které se jich mohou týkat a zároveň, aby spolek mohl rychle získávat zpětnou vazbu na některé naše služby nebo aktivity (např. rychlé průzkumy názorů).

Milí členové spolku, naši příznivci, podporovatelé a kamarádi,

děkujeme všem účastníkům prvního setkání k tématu, jak více zapojit HIV+ komunitu do práce spolku. Jak jsme tušili, dvě hodiny vyhraženého času nestačily - přestože diskuze byla hodně zajímavá, ke konkrétním řešením jsme se nedostali. Rádi bychom ale pokračovali a nabízeme další setkání v červenci. Téma bude tentokrát užší, abychom se dobrali nějakého výsledku:

Jak nastavit komunikaci s HIV+ komunitou, aby HIV+ pozitivní měli čerstvé informace o akcích spolku a záležitostech, které se jich mohou týkat a zároveň, aby spolek mohl rychle získávat zpětnou vazbu na některé naše služby nebo aktivity (např. rychlé průzkumy názorů).

ČSAP dnes ke komunikaci s HIV+ komunitou používá:

  • časopis POZITIVNĚ! (fyzická distribuce do HIV center, poraden ČSAP / elektronická distribuce na mailing list osobám, které se k odběru přihlásily
  • webstránku www.hiv-komunita.cz a fórum pro HIV+ (http://www.hiv-komunita.cz/diskuzni-forum-pro-hiv-pozitivni.html)
  • FB účet (www.facebook.com/aids.pomoc)
  • nástěnky v HIV centrech (tam, kde to provozní podmínky dovolí, máme souhlas kliniky a zároveň dobrovolníka, který by se o nástěnky staral)

Je to málo? Měli bychom komunikovat i jinak? Jak? Tohle jsou otázky k diskuzi, na kterou Vás zveme 23.7.2019 od 17:30 do cca 19:30 hod. do Domu světla.

Stejně jako minule, na setkání jsou vítáni nejen lidé z HIV komunity, ale i jejich přátelé, současní a bývalí členové spolku… kdokoli, koho téma zajímá.

Prosíme Vás opět o potvrzení účasti na setkání zde. Registrace ale rozhodně není povinná, pouze nám tím pomůžete setkání lépe zorganizovat. Dostavit se může samozřejmě kdokoliv, i pokud účast nepotvrdil.

Pokud máte k setkání jakékoli další dotazy, dejte nám vědět. Těšíme se na Vás!

Uvítáme i tipy a kontakty na schopné lidi se zkušeností s PR/marketingovou komunikací, kteří by nám lépe pomohli prodat výsledky naší práce. Jestli o někom víte, dejte vědět.

Za předsednictvo spolku

Robert Hejzák, předseda

Obrázek č. 138
Obrázek č. 153

PODPOŘTE NÁS

 

Potřebujete právní pomoc?

Pokud jste se setkal/a s diskriminací nebo se pouze potřebujete poradit, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese: pravnik@aids-pomoc.cz. Náš právník (příp. sociální pracovnice) Vám poskytnou potřebné informace nebo pomoc pro řešení Vaší situace. Všichni naši pracovníci jsou povinni dodržovat mlčenlivost, a proto se nemusíte bát o odhalení Vaší HIV pozitivity. Pro kontakt můžete využít i naše bezplatné telefonní linky.

Obrázek č. 145
Obrázek č. 53

podporuje sociální službu azylový Dům světla pro HIV+ lidi bez domova

Obrázek č. 55

přispívá na provoz azylového Domu světla, testování a preventivní činnost

Obrázek č. 51

v rámci Národního programu řešení problematiky HIV/AIDS částečně financuje naše preventivní aktivity a testování

Podpořeno Hlavním městem Praha a Ministerstvem zdravotnictví ČR prostřednictvím dotací projektů zaměřených na prevenci HIV/AIDS.