Volná pracovní pozice zdravotník/zdravotní sestra

Hledáme nového kolegu na pozici zdravotník/zdravotní sestra. Pokud jsi zručný/á při odběrech, rozumíš si s pacienty, nevadí ti cestovat ani nepravidelná pracovní doba a hledáš práci v netradičním zdravotnickém zařízení i v terénu, pak jsi možná na správném místě.

Pro naše zdravotnické zařízení (obory infekce, dermatovenerologie, psychiatrie) hledáme zdravotní sestru, která by ráda pracovala v netradičním zdravotnickém zařízení. Naše zdravotnické zařízení vykonává především preventivní péči - je zaměřeno na testování na HIV a další sexuálně přenosné infekce jak pomocí rychlotestů, tak běžnými odběry venózní krve. Provozujeme také mobilní poradnu, ve které se provádějí především odběry kapilární krve z prstu. Mobilní poradna je v provozu nepravidelně, v čase, který vyhovuje klientům (odpolední a pozdní večerní hodiny).

Co bude vaším úkolem?

  • odběr primárních vzorků materiálu (zejména venózní a kapilární krve, ale i jiných)
  • provedení a vyhodnocování rychlotestů
  • příprava vzorků a dokumentace k transportu a distribuci do laboratoře a jejich zpracování po návratu z laboratoře
  • samotný transport krve do laboratoře služebním autem
  • komunikace s lékaři a pacienty
  • vedení dokumentace v rámci zdravotnického zařízení
  • udržování provozu pracoviště i mobilního odběrového pracoviště
  • asistence lékaři v rámci ordinační doby zdravotnického zařízení dle rozpisu služeb

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

  • min. středoškolské zdravotnické vzdělání – obor všeobecná sestra nebo příbuzné
  • osvědčení k výkonu zdrav. povolání bez odborného dohledu
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • přesnost a pečlivost
  • příjemné vystupování
  • ochota a možnost domluvy na různorodé pracovní době
  • řidičské oprávnění alespoň skupiny B (včetně B1), ideálně i skupiny C1
  • oprávnění k řízení vozidla zdravotnické dopravní služby výhodou (nikoliv nutností)

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

  • smlouvou na hlavní pracovní poměr a plný úvazek
  • příjemným pracovním prostředím, mladým kolektivem
  • odpovídajícím platovým ohodnocením
  • 5 týdny dovolené
  • mobilní telefon i pro soukromé účely
  • multisport kartou
  • pravidelným vzděláváním

Obrázek č. 235
Obrázek č. 206
Obrázek č. 117

Odešlete SMS ve tvaru:

DMS AIDSPOMOC 30
DMS AIDSPOMOC 60
DMS AIDSPOMOC 90

na číslo: 87 777
Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč,
ČSAP obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Službu Dárcovské SMS zajišťuje
Fórum dárců.

Obrázek č. 208
Obrázek č. 224

Program pomoci uprchlíkům z Ukrajiny v oblasti zdravotnictví (testování, prevence a léčba HIV/AIDS) na území hl. m. Prahy pro rok 2023 – UNICEF

Podcast Život plus
obrazek PrEPPoint

PODPOŘTE NÁS

Kampaň podpory pro zaměstnance žijící s HIV

Obrázek č. 172

#workingpositively

Potřebujete právní pomoc?

Pokud jste se setkal/a s diskriminací nebo se pouze potřebujete poradit, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese: pravnik@aids-pomoc.cz. Náš právník (příp. sociální pracovnice) Vám poskytnou potřebné informace nebo pomoc pro řešení Vaší situace. Všichni naši pracovníci jsou povinni dodržovat mlčenlivost, a proto se nemusíte bát o odhalení Vaší HIV pozitivity. Pro kontakt můžete využít i naše bezplatné telefonní linky.

Obrázek č. 186
Obrázek č. 145
Obrázek č. 53

podporuje sociální službu azylový Dům světla pro HIV+ lidi bez domova

Obrázek č. 55

přispívá na provoz azylového Domu světla, testování a preventivní činnost
a na pomoc uprchlíkům z Ukrajiny v oblasti zdravotnictví (testování, preve-
nce a léčba HIV/AIDS) na území l. m. Prahy pro rok 2023 – UNICEF

Obrázek č. 51

v rámci Národního programu řešení problematiky HIV/AIDS částečně financuje naše preventivní aktivity a testování

Podpořeno Hlavním městem Praha a Ministerstvem zdravotnictví ČR prostřednictvím dotací projektů zaměřených na prevenci HIV/AIDS.