Zvukový záznam - beseda HIV STIGMA

Na základě velké poptávky po zvukovém záznamu z besedy v rámci Prague Pride 2014 zveřejňujeme link ke staženi ve formátu mp3 .

HIV STIGMA BESEDA

Besedu s diskusí pořádali Charlie, o. s. ve spolupráci s ČSAP, z.s. pod hlavičkou projektu HIV&PRÁCE.

Diskutující: za Českou společnost AIDS pomoc, z.s. její právník a člen předsednictva Jakub Tomšej a zaměstnanec Domu světla Michael Jettmar. Za spolek Charlie, z.s. se do diskuze zapojily Kateřina Kolárová z Katedry genderových studií Fakulty humanitních studií Univerzity Karlovy. Prezident Charlie, z.s. Petr Pávek diskuzi moderoval.

#image_description_37#

Obrázek č. 138
Obrázek č. 150

PODPOŘTE NÁS

 

Potřebujete právní pomoc?

Pokud jste se setkal/a s diskriminací nebo se pouze potřebujete poradit, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese: pravnik@aids-pomoc.cz. Náš právník (příp. sociální pracovnice) Vám poskytnou potřebné informace nebo pomoc pro řešení Vaší situace. Všichni naši pracovníci jsou povinni dodržovat mlčenlivost, a proto se nemusíte bát o odhalení Vaší HIV pozitivity. Pro kontakt můžete využít i naše bezplatné telefonní linky.

Obrázek č. 145
Obrázek č. 53

podporuje sociální službu azylový Dům světla pro HIV+ lidi bez domova

Obrázek č. 55

přispívá na provoz azylového Domu světla, testování a preventivní činnost

Obrázek č. 51

v rámci Národního programu řešení problematiky HIV/AIDS částečně financuje naše preventivní aktivity a testování

Podpořeno Hlavním městem Praha a Ministerstvem zdravotnictví ČR prostřednictvím dotací projektů zaměřených na prevenci HIV/AIDS.