Komunitní setkání

Nestůjte stranou, pojďme vytvořit komunitu!

Komunitní setkání je určeno pro kohokoliv, kdo je HIV+. Pojďte se s námi pobavit o aktivitách naší organizace, aktuálních tématech, nebo prostě o tom co vás zajímá.

  • Minulá setkání

Kauza stíhání 30 HIV pozitivních mužů :: Zpětná vazba na programy a služby ČSAP :: Jak by mělo vypadat poučení pro člověka infikovaného virem lidského imunodeficitu?

  • Místo setkání, vaše téma

Pokud se chceš dozvědět podrobnosti, nebo se na setkání rovnou přihlásit, napiš nám na mail: muj.buddy@gmail.com, nebo si na iBoys vyhledej profil: buddy_HIV.


Plánované termíny Komunitních setkání v roce 2020:

Termíny připravujeme

Obrázek č. 138
Obrázek č. 153

PODPOŘTE NÁS

 

Potřebujete právní pomoc?

Pokud jste se setkal/a s diskriminací nebo se pouze potřebujete poradit, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese: pravnik@aids-pomoc.cz. Náš právník (příp. sociální pracovnice) Vám poskytnou potřebné informace nebo pomoc pro řešení Vaší situace. Všichni naši pracovníci jsou povinni dodržovat mlčenlivost, a proto se nemusíte bát o odhalení Vaší HIV pozitivity. Pro kontakt můžete využít i naše bezplatné telefonní linky.

Obrázek č. 145
Obrázek č. 53

podporuje sociální službu azylový Dům světla pro HIV+ lidi bez domova

Obrázek č. 55

přispívá na provoz azylového Domu světla, testování a preventivní činnost

Obrázek č. 51

v rámci Národního programu řešení problematiky HIV/AIDS částečně financuje naše preventivní aktivity a testování

Podpořeno Hlavním městem Praha a Ministerstvem zdravotnictví ČR prostřednictvím dotací projektů zaměřených na prevenci HIV/AIDS.