ČSAP se stala členem Unie sociálních služeb

Unie vznikla jako iniciativa poskytovatelů sociálních služeb, kteří působí na území dvou a více krajů ČR současně, případně poskytují sociální služby, které svým charakterem, způsobem poskytování služeb nebo cílovou skupinou jsou v rámci České republiky ojedinělé.

Ve vedení ČSAP panovala jednoznačná shoda stát se členy této zastřešující organizace, jelikož patříme ke specifickým poskytovatelům sociálních služeb. A chceme mít dostatečné zastoupení při hájení oprávněných zájmů v komunikaci s orgány státní správy a samosprávy. Věříme, že prostřednictvím Unie sociálních služeb bude náš hlas silnější, čímž naplníme cestu ke kvalitnímu poskytování sociálních služeb našim klientům.

O Unii sociálních služeb

Unie sociálních služeb je sdružením poskytovatelů sociálních služeb s nadregionálním či celostátním charakterem, kteří poskytují ročně služby více jak 300 000 lidem a zaměstnávají téměř 10 000 lidí v pomáhajících profesích.

Další informace naleznete na: https://www.facebook.com/usscr.cz/.

Připravila Gabriela

Obrázek č. 217
Obrázek č. 206
Podcast Život plus
Obrázek č. 169
obrazek PrEPPoint

PODPOŘTE NÁS

 

Kampaň podpory pro zaměstnance žijící s HIV

Obrázek č. 172

#workingpositively

Potřebujete právní pomoc?

Pokud jste se setkal/a s diskriminací nebo se pouze potřebujete poradit, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese: pravnik@aids-pomoc.cz. Náš právník (příp. sociální pracovnice) Vám poskytnou potřebné informace nebo pomoc pro řešení Vaší situace. Všichni naši pracovníci jsou povinni dodržovat mlčenlivost, a proto se nemusíte bát o odhalení Vaší HIV pozitivity. Pro kontakt můžete využít i naše bezplatné telefonní linky.

Obrázek č. 186
Obrázek č. 145
Obrázek č. 53

podporuje sociální službu azylový Dům světla pro HIV+ lidi bez domova

Obrázek č. 55

přispívá na provoz azylového Domu světla, testování a preventivní činnost

Obrázek č. 51

v rámci Národního programu řešení problematiky HIV/AIDS částečně financuje naše preventivní aktivity a testování

Podpořeno Hlavním městem Praha a Ministerstvem zdravotnictví ČR prostřednictvím dotací projektů zaměřených na prevenci HIV/AIDS.