Základní údaje o ubytovně Dům světla

Pro koho je ubytovna určena?

  • Ubytovna Domu světla (DS) je místem, které mohou využít HIV pozitivní a AIDS nemocní, jejich partneři a rodinní příslušníci k ubytování.
  • Ubytovna se nachází na adrese Malého 3/2892, Praha 8 Karlín.Ubytovna Domu světla je rozdělena do dvou částí. První část se nachází v prvním patře budovy a druhá v druhém patře budovy DS. V první části se nacházejí bytové jednotky po dvou pokojích, které mají již základní vybavení. Pro dva pokoje je vždy společné WC, koupelna, předsíň. V druhé části ubytovny jsou samostatné bytové jednotky, které mají samostatné sociální zařízení, koupelnu a také kuchyňku.
Ubytovna
Obrázek č. 138
Obrázek č. 153

PODPOŘTE NÁS

 

Potřebujete právní pomoc?

Pokud jste se setkal/a s diskriminací nebo se pouze potřebujete poradit, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese: pravnik@aids-pomoc.cz. Náš právník (příp. sociální pracovnice) Vám poskytnou potřebné informace nebo pomoc pro řešení Vaší situace. Všichni naši pracovníci jsou povinni dodržovat mlčenlivost, a proto se nemusíte bát o odhalení Vaší HIV pozitivity. Pro kontakt můžete využít i naše bezplatné telefonní linky.

Obrázek č. 145
Obrázek č. 53

podporuje sociální službu azylový Dům světla pro HIV+ lidi bez domova

Obrázek č. 55

přispívá na provoz azylového Domu světla, testování a preventivní činnost

Obrázek č. 51

v rámci Národního programu řešení problematiky HIV/AIDS částečně financuje naše preventivní aktivity a testování

Podpořeno Hlavním městem Praha a Ministerstvem zdravotnictví ČR prostřednictvím dotací projektů zaměřených na prevenci HIV/AIDS.