Zájemce o Ubytovnu Domu světla

Zájem o ubytování

  • Každý zájemce o ubytování v naší ubytovně může kontaktovat sociálního pracovníka. Chtěli bychom upozornit, že v Ubytovně Domu světla není poskytována zdravotní ani sociální péče, pouze bydlení, a ubytovaní jsou povinni dodržovat podmínky a pravidla uvedená ve smlouvě o ubytování a v ubytovacím řádu Domu světla.
  • Každý zájemce o ubytování je povinen při prvním ubytování v Ubytovně Domu světla předložit posudek ošetřujícího lékaře o zdravotním stavu (vyplní buď praktický lékař nebo ošetřující lékař HIV centra). Potvrzení je důležité především z důvodu poskytnutí ubytování pouze HIV pozitivním osobám nebo současně jejich blízkým osobám.

1.7.2021 ICOS

Přílohy

Obrázek č. 217
Obrázek č. 206
Podcast Život plus
Obrázek č. 169
obrazek PrEPPoint

PODPOŘTE NÁS

 

Kampaň podpory pro zaměstnance žijící s HIV

Obrázek č. 172

#workingpositively

Potřebujete právní pomoc?

Pokud jste se setkal/a s diskriminací nebo se pouze potřebujete poradit, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese: pravnik@aids-pomoc.cz. Náš právník (příp. sociální pracovnice) Vám poskytnou potřebné informace nebo pomoc pro řešení Vaší situace. Všichni naši pracovníci jsou povinni dodržovat mlčenlivost, a proto se nemusíte bát o odhalení Vaší HIV pozitivity. Pro kontakt můžete využít i naše bezplatné telefonní linky.

Obrázek č. 186
Obrázek č. 145
Obrázek č. 53

podporuje sociální službu azylový Dům světla pro HIV+ lidi bez domova

Obrázek č. 55

přispívá na provoz azylového Domu světla, testování a preventivní činnost

Obrázek č. 51

v rámci Národního programu řešení problematiky HIV/AIDS částečně financuje naše preventivní aktivity a testování

Podpořeno Hlavním městem Praha a Ministerstvem zdravotnictví ČR prostřednictvím dotací projektů zaměřených na prevenci HIV/AIDS.