Gratulujeme vítězi fotosoutěže Světlo pro AIDS 2017

S menším zpožděním jsme v pondělí vyhlásili výherce soutěže v rámci letošního Světla pro AIDS. Úkolem soutěžících bylo vyfotit některý z nasvícených objektů a fotku následně přidat do facebookové události (zde) s hashtagy #aidspomoc #svetloproaids a hashtagem s městem nasvíceného objektu (např. #praha).

Děkujeme všem, kdo se do soutěže zapojili a zaslali nám svůj úlovek.

Fotili jste v Chomutově, Plzni a v Pardubicích, fotky pražských budov pořídili většinou zaměstnanci ČSAP.

Výherce jsme vybrali formou hlasování, stal se jím Zdeněk Krsek, který pořídil fotky Městské věže v Chomutově. Děkujeme za zájem a gratulujeme k výhře. Zasíláme balíček s preventivními materiály od chytrých brožurek, přes kondomy a lubrikanty až po vtipné dekorace od Primerosu.

Jak jsme informovali v tiskové zprávě, heslem letošní kampaně Světlo pro AIDS je „Ukončeme AIDS společně“. Motto vyzývá k zamyšlení a zavázání se ke spolupráci na cestě k ukončení epidemie AIDS. Tak s tím pojďme něco udělat.

Vítěz_foto 1
Vítěz_foto 2
Vítěz_foto 3

Obrázek č. 138
Obrázek č. 153

PODPOŘTE NÁS

 

Potřebujete právní pomoc?

Pokud jste se setkal/a s diskriminací nebo se pouze potřebujete poradit, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese: pravnik@aids-pomoc.cz. Náš právník (příp. sociální pracovnice) Vám poskytnou potřebné informace nebo pomoc pro řešení Vaší situace. Všichni naši pracovníci jsou povinni dodržovat mlčenlivost, a proto se nemusíte bát o odhalení Vaší HIV pozitivity. Pro kontakt můžete využít i naše bezplatné telefonní linky.

Obrázek č. 145
Obrázek č. 53

podporuje sociální službu azylový Dům světla pro HIV+ lidi bez domova

Obrázek č. 55

přispívá na provoz azylového Domu světla, testování a preventivní činnost

Obrázek č. 51

v rámci Národního programu řešení problematiky HIV/AIDS částečně financuje naše preventivní aktivity a testování

Podpořeno Hlavním městem Praha a Ministerstvem zdravotnictví ČR prostřednictvím dotací projektů zaměřených na prevenci HIV/AIDS.