HIV ambulance ÚVN

Klinika infekčních nemocí 1. LF UK a Ústřední vojenské nemocnice - Vojenské fakultní nemocnice Praha byla otevřena v roce 2014. Klinika nabízí širokou odbornou ambulantní péči v problematice infekčních nemocí, včetně komplexní péče o HIV pozitivní (kromě pacientů do 15. roku věku a mimo těhotné ženy).

Objednávat se, je možno osobně, po telefonu (Po-Pá 8-15 hod), nebo prostřednictvím emailu.

Kontakt:

Klinika infekčních nemocí 1. LF UK a ÚVN, pavilon E, vchod E6
U Vojenské nemocnice 1200, Praha 6, 169 02

Přednosta kliniky: prof. MUDr. Michal Holub, Ph.D.
Primář oddělení: MUDr. Petr Smejkal
Vedoucí lékař HIV ambulance: MUDr. Milan Zlámal, telefon: 973208295, email: milan.zlamal@uvn.cz
Ambulantní sestra: Bc. Štěpánka Červenková, telefon: 973208255 (volejte pro objednávání)

Ambulance zatím nemá smlouvu s VZP.

#image_description_131#

Obrázek č. 138

Pomoc s léky pro pacienty

Pokud jste se ocitli v zahraničí v karanténě a/nebo se nemůžete dostat zpět do Česka a docházejí vám vaše antiretrovirové léky, kontaktuje prosím přes tento portál asociaci LIFE4ME.PLUS, která prostřednictvím národních pacientských organizací koordinuje po celém světe krizové dodávky HIV léčiv https://life4me.plus/en/.


If you find yourself in quarantine in the Czech Republic, cannot leave the country and are running out of antiretroviral therapy, or if you have problems receiving delivery of medication due to COVID-19, please contact ROBERT, robert.hejzak@aids-pomoc.cz, 00420 724 032 678. We will help you to find a solution.


Если Вы оказались в Чешской Республике в условиях карантина, и у Вас заканчивается запас антиретровирусной терапии, или если Вы столкнулись с проблемами в выдаче лекарств из-за COVID-19, пожалуйста, свяжитесь с ROBERT, robert.hejzak@aids-pomoc.cz, 00420 724 032 678. Мы поможем вам найти решение.

Obrázek č. 155
obrazek PrEPPoint

PODPOŘTE NÁS

 

Potřebujete právní pomoc?

Pokud jste se setkal/a s diskriminací nebo se pouze potřebujete poradit, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese: pravnik@aids-pomoc.cz. Náš právník (příp. sociální pracovnice) Vám poskytnou potřebné informace nebo pomoc pro řešení Vaší situace. Všichni naši pracovníci jsou povinni dodržovat mlčenlivost, a proto se nemusíte bát o odhalení Vaší HIV pozitivity. Pro kontakt můžete využít i naše bezplatné telefonní linky.

Obrázek č. 145
Obrázek č. 53

podporuje sociální službu azylový Dům světla pro HIV+ lidi bez domova

Obrázek č. 55

přispívá na provoz azylového Domu světla, testování a preventivní činnost

Obrázek č. 51

v rámci Národního programu řešení problematiky HIV/AIDS částečně financuje naše preventivní aktivity a testování

Podpořeno Hlavním městem Praha a Ministerstvem zdravotnictví ČR prostřednictvím dotací projektů zaměřených na prevenci HIV/AIDS.